سفر به گرای 363 درجه
 
هوشیار باشید ، فتنه دیگری در راه است ... (امام خامنه ای)
برخی برای اظهار ارادت به خود میرحسین، رحلت پدر او را بهانه کردند و برای پیام تسلیت سیاسی دادن به آن خدا بیامرز با هم مسابقه گذاشتند.
به گزارش خبرنگار جهان به مناسبت درگذشت میر اسماعیل موسوی پدر میرحسین پیامهای تسلیت مختلفی منتشر شد که در هریک از آنها شغل این مرحوم متفاوت ذکر شد و آخر معلوم نشد که این مرحوم در بازار تهران چرخدستی داشته یا بازرگان بوده است.

روز یکشنبه ۱۴ فروردین پیام تسلیت مشکوکی در سایت فیلتر شده «پارلمان نیوز» متعلق به فراکسیون اقلیت مجلس به مناسبت درگذشت میر اسماعیل موسوی که هر چند این پیام چند ساعت بعد از خروجی این سایت، حذف شد اما در این پیام آمده بود«پدر مکرم مهندس میرحسین موسوی سالهای متمادی با چرخدستی بسیار محقر و کوچکی در بازار تهران چای فروشی می کرد و به رغم مسئولیت های سنگین و مهم فرزندش هرگز دل در گرو مال و مقام دنیا نبست و منزلش در محله درخونگاه جنوب تهران خود گواهی بر نگاه این مرد عارف به زندگی است»

اما روز سه شنبه ۱۶ فروردین سید هادی خامنه ای در پیامی به میر حسین موسوی درگذشت پدرش را تسلیت گفت که در این پیام شغل این مرحوم «بازرگان » ذکر شد.

در هر صورت آنچه از آن مرحوم نقل شده همه نیکی بوده است و متاسفانه برخی برای مقاصد سیاسی خود به هر بهانه ای متوسل می شوند.

نوشته شده در تاريخ ۱۳٩٠/۱/۱۸ توسط مرتضی علیشاهی