سفر به گرای 363 درجه
 
هوشیار باشید ، فتنه دیگری در راه است ... (امام خامنه ای)
ماجرای دروغ بستن فتنه‌گرها به یک عالم برجسته تهرانی

 

سایت تازه از توقیف درآمده‌ای که اخبار روز را به نفع جریان فتنه پوشش می‌دهد، بلافاصله پس از انتقاد شدید یکی از روحانیون برجسته از نحوه پوشش خبری سخنرانی وی سریعا خبر را از آرشیو سایت خود حذف کرد.
......


به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران، پس از سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی جاودان در شب شهادت امام سجاد(ع) پیرامون قیام امام حسین(ع) این سایت، با گزیده برداری سیاسی از این سخنرانی، اخبار جهت داری به نفع جریان فتنه منتشر کرد.

پس از آن پایگاه اطلاع رسانی حجت الاسلام جاودان در این باره نوشت: "اخیرا مشاهده گردیده که برخی از سایتهای خبری – تحلیلی با حضور نامحسوس در جلسات از مطالب و سخنان ارزشمند حجت الاسلام والمسلمین جاودان گزیده برداری سلیقه ای و شخصی نموده و بعضا بنفع اهداف خویش از این مطالب سوء استفاده می‌نمایند."

مسئولین این سایت به سفارش اکید حجت الاسلام و المسلمین جاودان اعلام کردند: "اینگونه موارد و درج گزیده ی سخنان معظم له در سایتهای اینترنتی هیچگونه ارتباطی با استاد عزیز نداشته و صرفا این سایتها با حضور نامحسوس در جلسات ایشان و گزیده برداری سلیقه ای از مطالب و سخنان معظم له از اینگونه موارد سوء استفاده می‌نمایند. لذا هرگونه مسئولیت اینگونه مطالب صرفا بعهده‌ی سایتی است که مطالب در آن درج گردیده است ضمنا در  پایان اعلام میداریم تنها مرجع رسمی جهت مراجعه و اطلاع از محتوای سخنرانیهای حجت الاسلام و المسلمین جاودان فقط و فقط سایت معظم له می‌باشد."

سایت فتنه‌گر که سابقه توهین به مراجع و دروغگویی و شایعه پراکنی علیه مراجع را در کارنامه‌اش دارد، و یکی از اتهامات آن، عمومی کردن کامنت‌هایی اهانت آمیز علیه انقلاب، نظام، امام، رهبری و مراجع تقلید است! لحظاتی بعد از این اعتراض، مطلب مذکور را به طور کامل از آرشیو سایت حذف کرد.

پیش از این برخی تحلیل گران با اشاره به دیدار جمعی از اعضای خانواده فتنه گران زندانی با بیوت برخی از مراجع عظام و دروغ بافی درباره شرایط زندان و ادعای بی گناهی بازداشت شدگان، علیه جمهوری اسلامی و سیاه نمایی خبر مربوط به این دیدارها در این رسانه ها، خبر از هماهنگی این دیدارها توسط جریان مهدی هاشمی و تهیه خبر جهت دار برای همان رسانه ها داده بودند.

نگاهی به اخبار و گزارش های مربوط به این دیدارها نشان می دهد مراجعه کنندگان به دفاتر مراجع که از سوی کانون واحدی مدیریت می شوند، در ملاقات خویش با مراجع، از جرایم و جنایات هولناکی که زندانیان مورد اشاره مرتکب شده اند، کمترین سخنی به میان نمی آورند، بلکه به گونه ای حساب شده و با برنامه قبلی دست به مظلوم نمایی می زنند که سایت آینده متعلق به مهدی هاشمی ید طولایی در این زمینه دارد.

گردانندگان این سایت که به فواحش سیاسی مشهورند، پیش از این نیز به علت باج گیری رسانه ای و مالی از سایت بازتاب اخراج شدند و در انتخابات اخیر مجری سیاست های آقازاده مشهور آشوبگر بودند.


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩٠/۱/۱٦ توسط مرتضی علیشاهی